Zderzenie na obwodnicy Borku Wlkp. – droga zablokowana

Masowe zderzenie miało miejsce na obwodnicy Borku Wielkopolskiego. Droga była całkowicie nieprzejezdna, a przyczyną tego karambolu było uderzenie jednego z samochodów w jelenia. W wyniku kolizji, cztery pojazdy osobowe zostały uszkodzone, a liczba poszkodowanych jest znaczna. Na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, aby udzielić pomocy.

Do tragicznego wypadku doszło około 17:30 na popularnej trasie obwodowej w Boru Wlkp. Z informacji, które uzyskaliśmy, wynika, że w tym wielosamochodowym zderzeniu uczestniczyły cztery auta osobowe. Zdarzenie rozpoczęło się od momentu, kiedy jeden z pojazdów niespodziewanie uderzył w jelenia przemieszczającego się przez drogę.

Czterej poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w Jarocinie, Śremie i Ostrowie Wielkopolskim. Trzech z nich zostało zabranych na miejsce za pomocą karetek, natomiast jeden poszkodowany został przewieziony śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wszystkie ofiary były przytomne w momencie udzielania pierwszej pomocy. Na chwilę obecną nie są nam znane szczegółowe informacje na temat ich stanu zdrowia.