Pogrom w Jeleniej Górze! 6:0 dla Karkonoszy

Jaworzanka rozłożona na cztery łopatki

W ramach 21 kolejki 4 ligi dolnośląskiej Karkonosze Jelenia Góra pozostały bezlitosne dla Jaworzanki 1946 Jawor. Spotkanie obfitowało w aż 6 goli, a wszystkie zdobyli piłkarze grający dla drużyny gospodarzy. Jaworzanka nie była w stanie strzelić choćby honorowej bramki. Zdecydowanie świadczy to o przewadze naszego zespołu, a także nastraja pozytywnie przed kolejnymi kolejkami rundy wiosennej.

Przebieg spotkania

Z postawy obu drużyn było widać, że mecz ten od samego początku ułoży się po myśli gospodarzy. Karkonosze były nastawione ofensywnie, a składne akcje piłkarzy przełożyły się na bramki. Pierwszego gola zdobył w 18 minucie Dominik Radziemski. Piętnaście minut później Radziemski ustrzelił dubleta. Ostatniego gola w pierwszej połowie zdobył Mateusz Baszak w 41 minucie. Aby było symetrycznie, Karkonosze zdobyły 3 gole również w drugiej połowie. Nikodem Siudak wpisał się na listę strzelców w 51 minucie. Na 5:0 gola strzelił Jakub Firmanty, zaś w 79 minucie go siatki gości trafił Kamil Kurianowicz.