W Jeleniej Górze odbył się Festiwal Kolorów

Mieszkańcy Jeleniej Góry mogli oddać się nietypowej zabawie, która co roku odbywa się w największych miastach w całej Polsce. W tym roku miłośnicy kolorowej zabawy, podczas której wykorzystuje się proszki holi mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu w poprzednią niedzielę 11 lipca.

Kolorowa zabawa w Jeleniej Górze

Osoby, które co roku uwielbiają obsypywać się proszkami holi lub też po raz pierwszy chciały skorzystać z takiej okazji, mogli to uczynić na jeleniogórskich „błoniach”, a więc skrzyżowaniu ulicy Sobieskiego i alei Jana Pawła II. To właśnie tam odbyła się szalona zabawa, podczas której wykorzystano na początku bańki mydlane, a następnie w powietrze wystrzelone zostały kolorowe proszki holi.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00. Na początku najmłodsi mogli oddać się szalonej zabawie z bańkami mydlanymi. Tuż potem przyszła pora na zabawę z proszkami holi, która przyciągnęła nie tylko młodzież, ale również i całe rodziny. Uczestnicy wypuścili w górę mnóstwo kolorowych proszków holi, których w sumie było aż 12 odmian.

Kiedy odbędzie się następna tego typu impreza?

Miłośnicy takiej zabawy z pewnością już nie mogą doczekać się kolejnego wydarzenia w podobnym stylu. A takie odbędzie się już wkrótce, ponieważ w sobotę 17 lipca w miejscowości Kowary. Początek imprezy również będzie o godzinie 15:00, a całe wydarzenie odbędzie się na ulicy Wł. II Jagiellończyka przy Muszli Koncertowej.