pilka-nozna-jelenia-gora

Mecz KS Karkonosze – Polonia Bytom rozegrany przy pustych trybunach

W zeszłą sobotę drużyna KS Karkonosze rozegrała spotkanie z Polonią Bytom, które odbyło się na Stadionie Miejskim w Jeleniej Górze. Mecz rozegrał się, jak ustalono wcześniej, a więc bez udziału publiczności. Jednak pomimo zakazu wstępu na trybuny stadionu bytomscy kibice byli w drodze do Jeleniej Góry, lecz przed dotarciem do celu zostali zatrzymani przez policję.

Dnia 9 kwietnia na Stadionie Miejskim w Jeleniej Górze odbył się mecz pomiędzy drużynami KS Karkonosze i Polonia Bytom. Decyzją klubu KS Karkonosze, spotkanie rozegrało się przy pustych trybunach po tym, jak policja w Jeleniej Górze poinformowała zarząd klubu o wysokim ryzyku wystąpienia agresywnego zachowania i rozboju ze strony kibiców.

Stadion pilnowany przez kilkudziesięciu policjantów

Pomimo tego, że mecz rozgrywany był na zamkniętym obiekcie i bez udziału publiczności, cały stadion w dalszym ciągu zabezpieczało kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze pilnowali nie tylko stadionu przy ul. Złotniczej, ale również ulic prowadzących do Parku Sportowego.

Kibice KS Karkonosze, tak jak zapowiadali wcześniej, dopingowali swoją drużynę, stojąc pod bramą stadionu od ul. Powstańców Śląskich. Spotkanie zakończyło się porażką dla Karkonoszy, którzy przegrali z Polonią 1:2.

Wstąp na bytominfo.pl, żeby znaleźć więcej informacji o piłce nożnej i Polonii Bytom.

Warto dodać, że na mecz zmierzali również kibice z Bytomia, których autobus został zatrzymany do kontroli przez policję w okolicach Radomierza. W rezultacie bytomskim kibicom nie udało się dojechać do Jeleniej Góry.