marihuana

Jelenia Góra: Poszukiwany 48-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Funkcjonariusze jeleniogórskiej policji zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który ukrywał się przed stróżami prawa, próbując uniknąć sześciomiesięcznej odsiadki. Policji udało się namierzyć podejrzanego, który podczas aresztowania miał przy sobie nielegalne substancje odurzające. Za swoje postępowanie może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze aresztowali 48-letniego mieszkańca miasta, który poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, ponieważ próbował uniknąć sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci otrzymali informację, że podejrzany ukrywa się w jednym z budynków mieszkalnych w Jeleniej Górze.

Kilkadziesiąt działek handlowych marihuany

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, podejrzanego nie było w domu. Niemniej jednak udało im się ująć mężczyznę chwilę później, w jego garażu. Podczas przeszukiwania lokalu kryminalni znaleźli także pojemnik z nielegalną substancją odurzającą w postaci marihuany, którą można było podzielić na kilkadziesiąt działek handlowych.

Jak na tę chwilę policja gromadzi materiał dowodowy, sprawdzając, skąd 48-latek uzyskał narkotyki, a także, czy miał zamiar wykorzystać je do celów handlowych.

Jeżeli podejrzany otrzyma pełny wymiar kary, trafi do więzienia na 3 lata.

Zapraszamy również na stronę https://infobialogard.pl, gdzie można znaleźć podobne wiadomości z kroniki policyjnej.