70. rocznica MKS Karkonosze Jelenia Góra: Mecz towarzyski zakończony remisem

Odbył się mecz towarzyski organizowany przez MKS Karkonosze Jelenia Góra, aby uczcić 70-lecie istnienia klubu, w którym rywalizowali z Śląskiem Wrocław. Mimo że nie można było stwierdzić, że skład zespołu przeciwnika był na poziomie ekstraklasy, drużyna w biało-niebieskich barwach pokazała bardzo solidną grę. Dopiero w czasie doliczanym do gry mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Zwraca uwagę fakt, że zespół prowadzony przez Jacka Kołodziejczyka wyprzedzał swoich rywali już 2:0. Na boisku świetnie spisali się również fani Karkonoszy, którzy otrzymali wsparcie od kibiców Śląska Wrocław, Miedzi Legnica, FK Jablonec oraz innych klubów przyjacielskich.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem jeleniogórzan, którzy zdobyli punkt dzięki rzutowi karnemu wykonanemu przez Mateusza Baszaka. Goście mieli podobną szansę na zdobycie punktu, jednak rzut karny został obroniony przez Maleca. W drugiej części spotkania, Tokarz podwyższył wynik do 2:0 i wydawało się, że mecz zakończy się tą konkretną liczbą punktów. Jednak w ostatnich chwilach gry, wrocławianie strzelili dwa gole, z czego drugi wpadł do siatki w 97. minucie, zrównując wynik meczu.