Szokujące zdarzenie w Jeleniej Górze: Mężczyzna podejrzewany o zabójstwo babci usłyszy dzisiaj zarzuty

Prokuratura w Jeleniej Górze ma zamiar skierować dzisiaj do mężczyzny oskarżenie o popełnienie morderstwa. Właśnie tego mężczyznę wskazuje się jako odpowiedzialnego za śmierć własnej babci, której to zabójstwo miał dokonać poprzez zadawanie jej wielu ciosów nożem.

Niewyobrażalnie okrutne zdarzenie miało miejsce podczas nocy przechodzącej z soboty na niedzielę, w jednym z apartamentów znajdujących się w Jeleniej Górze. Sprawca, który mieszkał razem ze swą babcią, zaatakował ją bez ostrzeżenia. W trakcie ataku użył noża, którym wielokrotnie dźgał staruszkę, raniąc jej kończyny, tułów a także głowę. Na miejsce przestępstwa przybyli policjanci oraz służby medyczne. Niestety, pomimo natychmiastowego przewiezienia ofiary do szpitala i podjętej reanimacji, kobieta nie przeżyła.

Po brutalnym ataku na babcię, mężczyzna został szybko zatrzymany przez siły policyjne. To jednak nie koniec jego agresywnych działań. Wcześniej, sprawca zaatakował nożem jedną z sąsiadek, raniąc ją w twarz. Dodatkowo, groził innym mieszkańcom pozbawieniem życia. Na koniec, zdobył sobie pięć zarzutów uszkodzenia mienia poprzez zniszczenie pięciu samochodów zaparkowanych przed blokiem, w którym mieszkał. Dzisiejszy dzień przyniesie dla niego formalne oskarżenia – zarzut zabójstwa babci, pięć zarzutów dotyczących dewastacji pojazdów, oskarżenie o kierowanie gróźb karalnych wobec innych osób oraz zarzut uszkodzenia ciała jednego z mieszkańców.