Bezpodstawny atak karkonoskiego chuligana na uczestnika wieczoru kawalerskiego w Jeleniej Górze

Policja w Jeleniej Górze zgłosiła zatrzymanie mężczyzny zamieszkującego powiat karkonoski, który niesprowokowany i pod wpływem chuligańskich instynktów, zaatakował innego mężczyznę przed jednym z lokali w Jeleniej Górze. Napadnięty mężczyzna odniósł obrażenia ciała w wyniku uderzenia i musiał zostać przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wykryli i zatrzymali sprawcę tego brutalnego czynu. Okazał się nim 26-letni mężczyzna, który bez żadnej logicznej przyczyny, kierując się chuligańskimi pobudkami, zadecydował o skrzywdzeniu innego człowieka.

Wszystko wydarzyło się 21 stycznia br., w jasnych godzinach porannych, przed jednym z popularnych lokali w Jeleniej Górze. Napadnięty mężczyzna bawił się na wieczorze kawalerskim swojego przyjaciela. Po opuszczeniu lokalu doszło do konfliktu pomiędzy nim a 26-latkiem, który bez żadnej widocznej przyczyny, kierując się chuligańskim zachowaniem, uderzył pokrzywdzonego w nos. Skutkiem tego było złamanie nosa napadniętego, który musiał zostać natychmiast przewieziony do szpitala.