Festyn Wielkanocny w Szkole Podstawowej nr 8 – inicjatywa Integracyjnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci

Integracyjne Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizowało festiwal wielkanocny, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze, a dokładnie dnia 20 marca. Ta lokalna inicjatywa cieszyła się dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej i okolicznych mieszkańców.

Różnorodne elementy dekoracyjne takie jak zajączki, jajka czy koszyczki wprowadzały świąteczny nastrój. Te piękne prace wykonane były z niebywałą precyzją przez zdolnych uczniów i pracowników szkoły. Oferta kiermaszu była niezwykle różnorodna – obejmowała ona mnóstwo przedmiotów nawiązujących do nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Szczególną uwagę przyciągały stroiki, które były efektem rodzinnej rywalizacji zorganizowanej przez Radę Rodziców.

Każda z tych wyjątkowych prac została doceniona i nagrodzona. Najlepsi twórcy mogli się cieszyć vouchery umożliwiające dostęp do wielu atrakcji Jeleniej Góry. W ten sposób talent i kreatywność uczniów zostały odpowiednio uhonorowane.

Całkowity dochód zebrany podczas kiermaszu zostanie przeznaczony na wsparcie działań Integracyjnego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Rady Rodziców szkoły. Te środki finansowe pozwolą na zorganizowanie letnich warsztatów integracyjnych, które tradycyjnie odbywają się w pierwszym tygodniu wakacji.