Prezentacja kandydatów do lokalnych organów władzy przez Stowarzyszenie Bezpartyjnych Samorządowców i Koalicję Dla Jeleniej Góry

Dziś, na konferencji prasowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie Bezpartyjnych Samorządowców razem z Koalicją Dla Jeleniej Góry, zostały zaprezentowane osoby, które będą ubiegać się o miejsca w składzie Rady Powiatu Karkonoskiego, Sejmiku Województwa Dolnośląskiego oraz Rady Miejskiej Jelenia Góra. Wyłożono publicznie listę osób zgłaszających swoje kandydatury i chcących reprezentować społeczność lokalną w tych organach.

Podczas tego spotkania ujawniono również, że to Hubert Papaj – obecny Prezes Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego i samorządowiec z bogatym doświadczeniem – będzie rywalizować o stanowisko prezydenta Jeleniej Góry.

Powodem naszego zaangażowania w nadchodzące wybory, jak wyjaśnił Marszałek Cezary Przybylski, jest nasze przekonanie o konieczności kontynuacji dynamicznego rozwoju Dolnego Śląska, który obserwujemy w ostatnich latach. Naszym celem jest utrzymanie tego pozytywnego trendu.