jarmark

W Jeleniej Górze odbył się Jarmark Staroci i Osobliwości

W ubiegły weekend na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze pojawiły się liczne stoiska z bogatym asortymentem, które rozstawiono w ramach Jarmarku Staroci i Osobliwości. W trakcie odwiedzin mieszkańcy miasta i okolic mogli nabywać unikalne rękodzieła i dobrze zachowane antyki. Jarmark Staroci i Osobliwości w Legnicy rozpoczął się w piątek rano, a zakończył w niedzielę po południu.

W dniach 22-24 kwietnia na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbył się Jarmark Staroci i Osobliwości, podczas którego legniczanie mieli okazję podziwiać i kupować wspaniałe antyki, a także piękne rękodzieła prezentowane przez lokalnych rzemieślników.

Warto dodać, iż stoisk z asortymentem było tak wiele, że oprócz Placu Ratuszowego sprzedawcy musieli rozstawiać swoje stragany również w okolicznych uliczkach. Z tego względu towary były dostępne też na ul. 1 Maja, ul. Długiej, ul. Grodzkiej, ul. Jasnej i ul. Konopnickiej.

O podobnych wydarzeniach możesz też przeczytać na https://bytowinfo.pl.

Antyki, starocie, rękodzieła i pyszna gastronomia

Pierwsze dwa dni jarmarku cieszyły się ogromnym powodzeniem zarówno od strony handlarzy, jak i odwiedzających. Niestety nie można tego samego powiedzieć o niedzieli, podczas której jarmarkową imprezę nawiedziła deszczowa pogoda. Z tego względu większość sprzedawców i odwiedzających znacznie wcześniej zakończyła swój pobyt na Placu Ratuszowym.

Oferta Jarmarku Staroci i Osobliwości była bardzo bogata, dzięki czemu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Stragany uginały się pod ciężarem różnorodnych staroci, antyków, osobliwości, rękodzieł i wielu innych towarów. Oczywiście nie zapomniano też o gastronomii, serwując gościom przepyszne specjały z kuchni regionalnej i świeże produkty spożywcze.

Organizatorem wydarzenia był Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Natomiast jubileuszowa 50. edycja Jarmarku Staroci i Osobliwości w Jeleniej Górze nastąpi w ostatni weekend września br.