Incydent drogowy na skrzyżowaniu ulic Wincentego Pola i Koziej w Jeleniej Górze

Początek dnia w Jeleniej Górze zaczął się od nieszczęśliwego incydentu drogowego. W godzinach porannych, na skrzyżowaniu ulicy Wincentego Pola z ulicą Kozią miało miejsce kolizja, do której przynajmniej dwa samochody przyczyniły się. Wszystko wskazuje na to, że doszło do typowego najechania na tył jednego z pojazdów. Po kolizji kierowcy zdecydowali się na zjechanie na pobliski przystanek. Jednak ze względu na stan jednej z osób zaangażowanych w zdarzenie, konieczne było wezwanie karetki pogotowia. Informacje początkowe sugerują, że w jednym z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu znajdowały się dzieci.

Mimo incydentu, ruch drogowy na ulicy Wincentego Pola nieznacznie ucierpiał. Policjanci z Jeleniej Góry, którzy dotarli na miejsce o godzinie 8:30, mają teraz za zadanie ustalić przyczyny i okoliczności tego niefortunnego zdarzenia.

Zwracamy się do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Tego samego dnia, przed godziną 7:00 na obwodnicy Maciejowej miało miejsce kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe. Tam kierująca samochodem osobowym, z nieznanych powodów, straciła kontrolę nad pojazdem na rondzie, przebiła barierki i zakończyła swoją jazdę w rowie.