Tragiczny wypadek na krajowej 3 w Jeleniej Górze: Śmierć poniósł 41-letni motocyklista

Tragedia wydarzyła się w Jeleniej Górze na drodze krajowej numer 3 prowadzącej do Szklarskiej Poręby. Miało to miejsce 16 maja, kiedy to doszło do śmiertelnego wypadku, w którym zginął motocyklista. Policja wzywa do ostrożności i apeluje do kierowców o zmniejszenie prędkości.

Szczegółowe okoliczności tragicznego wydarzenia są następujące: 16 maja, dokładnie o godzinie 18.10 na trasie z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby na drodze krajowej numer 3 doszło do niebezpiecznego incydentu. Ofiarą zdarzenia stał się 41-letni motocyklista.

Początkowe ustalenia sugerują, że ten nieszczęśliwy 41-latek podczas próby wyprzedzania z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn utracił kontrolę nad swoim motocyklem. W rezultacie przewrócił się na jezdni i z dużą siłą uderzył w nadjeżdżający z przeciwnego kierunku samochód marki Toyota. Za kierownicą tego pojazdu znajdowała się 43-letnia kobieta, mieszkanka powiatu karkonoskiego. W wyniku tego tragicznego zdarzenia, mimo natychmiastowej pomocy, motocyklista zmarł. Należy zaznaczyć, że kierująca samochodem była trzeźwa.