Zapowiedź kolejnej inwestycji firmy Kolejkowa w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze, firma Kolejkowa zamierza rozwinąć swoją kolejną inwestycję. Działka pod tę inwestycję została już zakupiona przez firmę, a prace związane z projektem są obecnie realizowane. Chociaż nie zdradzano jeszcze konkretów dotyczących tej inwestycji, jest już wiadomo, że jej otwarcie planowane jest na dwa lata od teraz.

Na chwilę obecną jedynym udostępnionym szczegółem jest to, iż będzie to park kolejkowy znajdujący się na zewnątrz. Atrakcje tego typu cieszą się popularnością w krajach takich jak USA, Anglia czy Niemcy. Natomiast w Polsce rynek tego typu atrakcji dopiero zaczyna się rozwijać i jest to wciąż nisza. Inwestycja Kolejkowa będzie jednym z pierwszych przedsięwzięć tego rodzaju w naszym kraju.

Jeleniogórska modelarnia Kolejkowa pełni obecnie kluczową rolę dla firmy, stając się centrum decyzyjnym. Tu przeniósł się zarząd firmy i tu podejmowane są strategiczne decyzje, takie jak np. decyzja o emisji akcji czy otwarciu oddziału w Warszawie.

Jakub Paczyński, prezes firmy Kolejkowa podkreśla, że ich wystawy przyciągają wiele osób. Firma codziennie pracuje nad nowymi ekspozycjami, które mają na celu ożywienie ich miniatury.

Dzięki budowie modelarni w Jeleniej Górze, firma ma możliwość znacznego przyspieszenia rozbudowy obecnych wystaw (we Wrocławiu i Gliwicach) oraz realizacji planów dotyczących budowy nowych (w Warszawie, a także przyszłego w Gdańsku).