kradziez-telefonu

Jelenia Góra: Ukradła telefon komórkowy i etui z gotówką

W marcu jeleniogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z centrów handlowych został skradziony telefon komórkowy i etui z gotówką. Okazało się, że za kradzieżą stoi 27-letnia kobieta, która została już zatrzymana i doprowadzona przed oblicze prokuratury.

Do zdarzenia doszło w marcu w jednej z galerii handlowych w Jeleniej Górze, gdzie 27-letnia mieszkanka miasta ukradła telefon komórkowy i etui z gotówką w wysokości 150 złotych. Sprawą zajęli się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze. Po krótkim dochodzeniu i sprawdzeniu nagrań z kamer monitoringu policjantom udało się ustalić tożsamość kobiety, a także namierzyć miejsce jej pobytu.

Przeczytaj też o włamywaczu, który okradł sąsiada.

Telefon o wartości 1600 zł i 150 zł w gotówce

27-latka postanowiła wykorzystać nieuwagę drugiej osoby, kradnąc jej telefon komórkowy o wartości około 1600 złotych, a także etui, w którym były banknoty na kwotę 150 złotych. Podczas zatrzymania mundurowym udało się odzyskać skradzione łupy, a sama podejrzana została aresztowana i doprowadzona do prokuratury.

Jak na tę chwilę śledztwo nadal jest w toku, a policja wyjaśnia szczegóły całego zajścia. Natomiast 27-letnia złodziejka usłyszała już zarzuty w swojej sprawie. Za kradzież telefonu komórkowego i gotówki grozi jej do 5 lat pobytu za kratkami.