Remis Karkonoszy na początek rundy wiosennej

1:1 z BKS Bolesławiec

16 kolejka 4 ligi miała być dla Karkonoszy Jeleniej Góry szansą, aby dobrze się zaprezentować i wystartować z kopyta na początek rudny wiosennej. Kibice czekali bardzo długo na to, aby wreszcie zobaczyć w akcji swoich piłkarzy. Zarówno piłkarzy jak i ich grę zobaczyli, jednakże po spotkaniu pozostał spory niedosyt. W meczu wyjazdowym z BKS Bolesławiec Karkonosze Jelenia Góra zdobyły 1 punkt remisując z gospodarzami 1:1.

Przebieg meczu

Już początek meczu zapowiadał, że będzie to raczej spotkania dość przewidywalne. Żaden zespół w ciągu pierwszych 45 minut nie zdobył wyraźniej dominacji. Zarówno ze strony gospodarzy jak i strony gości brakowało akcji, które skutecznie zakończyłyby się golem. Wobec tego obie drużyny schodziły do szatni na przerwę przy rezultacie 1:1. W drugiej połowie gra nieco się ożywiła. BKS chciał udowodnić, że to on rządzi na swoim boisku. Gola 1:0 strzelił dla gospodarzy Jacek Bochnia. Była 47 minuta. Jednakże już w 56 minucie Karkonosze odpowiedziały. Bramkę na wagę remisu strzelił Mateusz Baszak. Wynik nie zmienił się już do końcowego gwizdka.